Chyba nikt nie myśli o niespodziewanych problemach, gdy wyjeżdża w długą trasę. W takiej sytuacji liczy się to, aby terminowo i bezpiecznie dowieźć towar. Dlatego złapanie gumy, wszelkie usterki czy drobne stłuczki – które przecież się zdarzają – stresują bardziej, niż powinny. Na szczęście nie musisz się tym martwić, bo jesteśmy przygotowani na tego typu sytuacje! Nasza firma JCB Transport zapewnia Klientom nie tylko usługi transportu krajowego i zagranicznego. Prowadzimy też mobilny serwis TIR w mieście MŁAWA, w ramach którego zapewniamy wulkanizację i naprawę usterek! Zapewniamy pomoc drogową 24/7 wszystkim kierowcom samochodów ciężarowych, którzy znaleźli się zarówno daleko od warsztatu, jak i daleko od MŁAWY!wulkanizacja mobilna Mława Mobilny serwis TIR na drodze

Mobilna pomoc drogowa – usługi

Co możemy dla Ciebie zrobić, gdy twój TIR zepsuje się w trasie? Nasza mobilna pomoc drogowa 24/7 świadczy przede wszystkim usługę, jaką jest wulkanizacja mobilna. Złapanie gumy zdarza się bowiem bardzo często. W ramach wulkanizacji opon pojazdów osobowych i ciężarowych możemy:

  • wymienić ogumienie,
  • wypełnić małe ubytki w oponie,
  • zastosować płyny bądź paski uszczelniające.

Serwis TIR naszej firmy to nie tylko wulkanizacja opon, ale także pomoc drogowa 24/7 samochodom ciężarowym w wypadku awarii kół.

Nasza oferta obejmuje również naprawy i serwis samochodów ciężarowych TIR. A konkretnie? Dysponujemy sprzętem, który umożliwia dokładną diagnostykę samochodów ciężarowych oraz naprawę bardzo wielu usterek. W ramach mobilnej pomocy drogowej 24/7 jesteśmy w stanie wykonać serwis TIR-ów z problemami związanymi z mechaniką i elektryką. Możemy też odholować samochód, jeśli nie uda się go naprawić na miejscu!

Jaki samochód naprawimy?

Mamy doświadczenie w pracy z różnymi pojazdami, niezależnie od modelu czy też producenta i rocznika. Podejmiemy się serwisu samochodów ciężarowych takich, jak Volvo, Renault, Mercedes, Daf, Scania, Iveco a także Autosam, Solaris czy Man. Zapewniamy też pomoc drogową 24/7 w przypadku awarii pojazdów takich jak Berger, Bova bądź wiele innych!

Nasz mobilny serwis samochodów ciężarowych TIR, działa przede wszystkim w Mławie i najbliższych okolicach trasy S7. Wiemy jednak, że nasi Klienci podróżują po całej Polsce oraz za granicę. W związku z tym stworzyliśmy usługę mobilnej pomocy drogowej 24/7 – naprawy oraz wulkanizacji. Oznacza to, że możemy dojechać do dowolnego miejsca, w którym zepsuł się Twój pojazd. Masz problem na drodze? W takim razie zadzwoń!

Dlaczego my?

Bogata oferta, wieloletnie doświadczenie oraz profesjonalne podejście to nie jedyne powody, dla których warto skorzystać z napraw naszego serwisu TIR-ów! Dysponujemy także nowoczesnym oraz rozbudowanym parkiem maszynowym i wysokojakościowymi urządzeniami, które wykorzystujemy do mobilnej wulkanizacji opon oraz naprawy usterek.

Co więcej, nasza pomoc drogowa jest do Twojej dyspozycji przez siedem dni w tygodniu oraz przez 24 godziny na dobę. Wiemy, że awarie zdarzają się cały czas, nawet w nocy czy niedzielę. Możemy więc dojechać do Ciebie zarówno w ciągu dnia, jak i w nocy, w tygodniu oraz w weekend.

Kontakt
Wojciech Cejmer
Tel.: 506 031 210

Naprawa TIR | Naprawa samochodów ciężarowych Mława