Działamy 24/7

Możesz się z nami skontaktować o każdej porze.

Nasze usługi

czym się zajmujemy

Realizujemy kompleksowe naprawy i serwis samochodów ciężarowych TIR, naczep, przyczep oraz autobusów wszystkich marek. 

Nasi mechanicy od aut ciężarowych posiadają długoletnie doświadczenie i sprawnie diagnozują usterki w samochodach ciężarowych. Dlatego wprowadziliśmy do naszej oferty mobilny serwis TIR. Serwisujemy praktycznie wszystkie marki i modele aut ciężarowych – Man, Daf, Scania, Iveco, Mercedes, Renault, Volvo, Jelcz; autokarów- Ikarus, Setra, Autosan, Solaris, Neoplan, Bova, VDL  i naczep Krone, Schmitz, Koegl, Berger, Wielton, Kassbohrer, Fruehauf, Stas, Benalu.

Wszystkie naprawy samochodów ciężarowych realizujemy bardzo sprawnie w naszym warsztacie w miejscowości ŻMIJEWO – TROJANY lub na wyjeździe serwisu mobilnego. Wykonujemy usługi serwisowe w zakresie geometrii kół, naprawy układów hamulcowych i pneumatycznych, hydrauliki siłowej, naprawy mostów, silników, skrzyń biegów, sprzęgła, układów wydechowych, klimatyzacji, zasilania, wind załadowczych, układów ABS, EBD, EDC, ogrzewania, napraw układów zawieszenia,  innych. Do naprawy aut ciężarowych wykorzystujemy zarówno części nowe, regenerowane jak i używane. Wszystko jest uzgadniane z klientem – zleceniodawcą.

Pomagamy w naprawach samochodów dostawczych i ciężarowych oraz autobusów i naczep na terenie całej UE. Najszybciej z racji lokalizacji naszej firmy obsługujemy trasę Gdańsk – Warszawa oraz dojeżdżamy sprawnie i szybko do większości miast na terenie Polski, Litwy, Łotwy, Estonii, Finlandii, Czech, Słowacja, Węgier, Rumunii, Niemiec, Francji, Belgii, Holandii, Hiszpanii, Portugalii. W przypadku braku możliwości usunięcia awarii na miejscu zapewniamy pomoc drogową i holowanie samochodu do naszego lub wskazanego serwisu ciężarowego w celu przeprowadzenia naprawy.

działamy na rynku od 2003 roku. Dzięki naszej firmie nigdy nie pozostaniesz bez pomocy! Każde zlecenie traktujemy indywidualnie.

Firma J.C.B. TRANSPORT WOJCIECH CEJMER oraz J.C.B. TRANSPORT BEATA CEJMER to firma transportowa z ugruntowaną pozycją na rynku międzynarodowym należąca do sektora Małych Średnich Przedsiębiorstw branży TSL. Została założona w 01.06.2003 roku zachowując od początku 100% polskiego kapitału.
Zawsze stara się profesjonalnie odpowiadać na potrzeby swoich klientów zarówno z zakresu usług jak i doradztwa transportowego.

Dzięki naszemu doświadczeniu i indywidualnemu podejściu do każdego klienta, firma przewozowa J.C.B.TRANSPORT może wykonać każde zlecenie transportowe oferując swoją flotę pojazdów jak i usługi spedycyjne. Organizujemy transporty całopojazdowe, drobnicowe, transport intermodalny, transport niskopodwoziowy po całej Europie. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie.

Co Znajdziesz w naszej ofercie?

Przewozy towarów krajowe i zagraniczne

Transport zagraniczny

W ramach naszych usług transportowych znajduje się transport międzynarodowy ładunków. Usługi spedycyjne i transportowe wykonujemy w całej UE. Dla naszych klientów zapewniamy transport ładunków w dowolne miejsce w Europie. Transport ciężarowych z Polski do Włoch, Niemiec, Francji, Hiszpanii, Portugalii, Bułgarii, Czech, Słowacji, Danii, Belgii, Austrii, Finlandii, Litwy, Łotwy Estonii, Holandii, Rumunii, Chorwacji, Słowenii, Szwecji.

Dzięki naszemu doświadczeniu i indywidualnemu podejściu do każdego klienta, firma przewozowa J.C.B. TRANSPORT może wykonać każde zlecenie transportowe (ciężarowy transport drogowy) oferując swoją flotę pojazdów ciężarowych jak i usługi spedycyjne. Organizujemy transporty całopojazdowe, drobnicowe jak i transport intermodalny po całej Europie. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie.

 

Transport krajowy

W realizacji przewozów nie pomijamy również transportu cieżarowego krajowego. Realizujemy transport ciężarowy w Polsce dla wielu naszych dotychczasowych jak i nowych klientów. Nasz tabor umożliwia nam transport większości ładunków do 25 ton dlatego naszymi klientami są firmy produkcyjne, usługowe, handlowe z różnych branż. Dowozimy produkty spożywcze, mrożone, art stalowe, budowlane. Rodzaj ładunku nie ma dla nas znaczenia. Nasze trasy są dopasowywane do Waszych potrze

Transport niskopodwoziowy

Nasza firma transportowa zajmuje się przewożeniem i transportem na lawecie specjalistycznej maszyn rolniczych, maszyn budowlanych, ciągników siodłowych na terenie nie tylko całego kraju ale również całej Polski oraz UE.

Jeżeli potrzebujesz naszej pomocy w przewiezieniu zakupionej maszyny rolniczej, maszyny budowlanej, ciągnika siodłowego lub zamierzasz je dostarczyć na inne miejsce pracy, lub sprzedałeś ciągnik i zaproponowałeś jego dostarczenie nabywcy zgłoś się do nas.

Pomożemy zrealizować sprawny transport każdej maszyny rolniczej. Nasza laweta niskopodwoziowa o parametrach:

– długość 12770mm
– szerokość 2550 mm
– masa własna 5900kg
– dopuszczalne obciążenie 25 000kg

Jeżeli potrzebujesz wynająć samą lawetę również jest taka możliwość.

Koszt wynajmu lawety 600zł netto doba.

Usługi rolnicze i sprzedaż pelletu

Firma J.C.B.TRANSPORT CEJMER WOJCIECH nie ogranicza się do jednej specjalizacji związanej z prowadzeniem gospodarstwa rolnego. Oferujemy pełen zakres usług – od orki aż po zbiór. Realizujemy każdy etap uprawy ziemi przy pomocy nowoczesnego sprzętu rolniczego. W ofercie mamy orkę tradycyjną, orkę pługiem dłutowym, siew zbóż siewnikiem talerzowym POTTINGER z nawigacją RTK, talerzowanie, wywóz obornika, rozsiew wapna, usługi ładowarką teleskopową oraz odśnieżanie parkingów, dróg, obiektów przemysłowych.

Swoją działalność sprzedaży pelletu rozpoczęliśmy w 2017 roku. Jesteśmy firmą zajmującą się głównie dystrybucją pelletu drzewnego oraz akcesorii do jego spalania. Działamy głównie na terenie województwa mazowieckiego, warmińsko mazurskiego, kujawsko pomorskiego. Celem firmy jest przede wszystkim dostarczanie produktów najwyższej jakości, zadowolenie klienta oraz fachowa obsługa.

Dzięki odpowiednio dużej powierzchni magazynowej mamy możliwość przechowania zamówionych u nas produktów i stopniowego ich dostarczania w dogodnym dla Państwa terminie, co pozwala zapewnić sobie nieprzerwaną dostępność pelletu w okresie grzewczym i nie tylko.

W nadchodzących latach planujemy szereg inwestycji, które mają na celu poszerzenie zakresu działalności firmy oraz utrzymywanie wysokich europejskich standardów handlowych.

Wulkanizacja mobilna

działamy 24/7

Realizujemy również usługi Mobilnej Wulkanizacji pojazdów ciężarowych, busów, pojazdów osobowych i naczep. Jesteśmy w stanie o każdej pomoże pomóc z naprawą koła, wymianą opony oraz wielu innych problemów z tym związanych. Jesteśmy dostępni 7dni w tygodniu przez 24h pod nr.tel 506 031 210
 

Zdajemy sobie sprawę z tego, że nasi Klienci często znajdują się w trudnej sytuacji. Problemy na drodze nigdy nie są przyjemne. A w sytuacji stresującej, stresuje wszystko – łącznie z wyborem odpowiedniej pomocy drogowej. Wiemy też, że w takich chwilach niezwykle ważne jest zaufanie do firmy, z której usług chce się skorzystać. A zaufanie można zbudować tylko na trzy sposoby. Jednym z nich jest dobra znajomość firmy oferującej pomoc drogową. Zatem poznajmy się!

Co nas wyróżnia?

Wiesz już, że jedną z cech charakterystycznych naszej firmy jest bogata oferta różnorodnych usług, w ramach których wykonujemy naprawy i serwis samochodów ciężarowych TIR czy zapewniamy transport zagraniczny i krajowy. To jednak nie wszystko! Naszą firmę wyróżnia także:

  • elastyczność – zapewniamy naprawy i serwis samochodów ciężarowych TIR 24/7, zarówno w Polsce, jak i za granicą;
  • wielozadaniowość – nasza różnorodna oferta jest na to najlepszym dowodem. Oferujemy m.in. transport krajowy i zagraniczny niskopodwoziowy, usługi rolnicze, serwis mobilny oraz stacjonarny;
  • profesjonalizm – mamy ponad 20-letnie doświadczenie w branży, naprawach i serwisie samochodów ciężarowych TIR, autobusów i innych. Mamy też wieloletnie doświadczenie w transporcie niskopodwoziowym, zagranicznym i krajowym. Co więcej, zatrudniamy specjalistów z różnych dziedzin i przykładamy wielką wagę do jakości naszej pracy. Zapewniamy także kompleksową obsługę oraz indywidualne podejście do problemu.

Gdzie nas znajdziesz?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji tam, gdzie nas potrzebujesz. Jak to możliwe? To proste! Niektóre usługi (zarówno rolnicze, jak i spedycyjne) świadczymy na terenie całej Polski oraz zagranicy. Naprawy i serwis samochodów ciężarowych TIR, które zapewniamy, to usługa stacjonarna i mobilna. Możemy dojechać do Ciebie, gdziekolwiek się znajdziesz. Wtedy, gdy łapiesz gumę lub zepsuje się Twój samochód ciężarowy TIR!

Oferujemy też transport niskopodwoziowy – krajowy i zagraniczny – Twojego towaru, niezależnie od lokalizacji początkowej oraz końcowej.